V příštím týdnu dochází ke stěhování prodejny na novou adresu Černokostelecká 908/12, Praha 10 – Strašnice. Prodejna v obchodním centru Šestka bude uzavřena 30.8.2016. Novou prodejnu otevíráme 12.9.2016. V případě potřeby nás v době stěhování neváhejte kontaktovat na čísle 775 306 043. Děkujeme za pochopení.

Ložnice, skříně, postele, noční stolky

vestavěné skříně na míru, dětské pokoje, zakázkový nábytek...

Ložnice je určitě bytovým prostorem, který by měl navozovat příjemný pocit a zároveň poskytovat vydatný spánek, vybízet k regeneraci a k odpočinku. Nábytek je bezesporu důležitou součástí ložnice a významně přispívá k její pozitivní a klidné atmosféře.

Ložnice pro zdravý spánek

Pokud se chystáte inovovat ložnici, kupovat novou, nebo ji alespoň částečně vylepšit, nabídneme Vám zajímavé a atraktivní řešení, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vyrobíme Vám vše od postele, přes vestavěné skříně, až po noční stolky nebo komodu. Odborně Vám poradíme, jak nábytek v ložnici efektivně uspořádat, jak co nejlépe využít úložné nebo ukládací prostory.

Můžete si vybrat z velkého množství barevných kombinací, které Vám vhodně sladíme s ostatními částmi interiéru. Nábytek Vám vyrobíme na míru zcela individuálně, dle Vašich představ a prostorových možností. Získáte tak atraktivní design, osobitý styl řešení a vyplníte ložnicový prostor nábytkem, který bude nejen účelně sloužit, ale především se Vám bude líbit.

Ložnice od AR Dekoru tak vždy splní Vaše očekávání a vyrobený nábytek vytvoří atmosféru příjemného prostoru pro zdravý a klidný spánek.

Pro kompletní fotogalerii ložnic klikněte zde.

Dětské pokoje - nábytek na míru Ložnice - nábytek na míru Ložnice - nábytek na míru Ložnice - nábytek na míru

 

Rozsah nábytkových výrobků pro ložnice

  • Vestavěné skříně, skříně na míru, šatní skříně, maximální využití ukládacího prostoru.
  • Postele jednoduché nebo s úložným prostorem, rozměry včetně výšky jsou zcela individuální.
  • Noční stolky v různých provedeních s uspořádáním podle přání a potřeb zákazníka.
  • Komody nebo menší skříňky bohaté na úložný prostor.
  • Jednoduché poličky a policové systémy.
Kontaktujte nás na INFOLINCE 775 306 043, nebo využijte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ